Instytucja kultury m.st. Warszawa

ul. Karowa 20, 00-324 Warszawa

+48 255 05 00 | dsh@dsh.waw.pl

Administracja

sekretariat:
tel. 22 255 05 05 administracja:
tel. 22 255 05 10
kierownik
Michał Zadrzyński
m.zadrzynski@dsh.waw.pl
22 255 05 10
zastępca kierownika
Anna Markiewicz-Piątkowska
m.markiewicz@dsh.waw.pl
22 255 05 10
specjalista ds. administracyjno-lokalowych
Marta Łukawska
m.lukawska@dsh.waw.pl
22 255 05 10
sekretariat
Anna Talarek
a.talarek@dsh.waw.pl
22 255 05 10
administrator systemów informatycznych
Michał Brzostowski
administator@dsh.waw.pl
22 255 05 12
konserwator, zaopatrzeniowiec
Romuald Trębacz
m.trebacz@dsh.waw.pl
22 255 05 11
programista
Robert Radecki
r.radecki@dsh.waw.pl
22 255 05 13
sekretariat
Urszula Kubiszyn
długoterminowy urlop
Animacja
tel. 22 255 05 10
kierownik
Katarzyna Puchalska
k.puchalska@dsh.waw.pl
22 255 05 30
Archiwum Historii Mówionej
tel. 22 255 05 40
kierownik
Katarzyna Madoń-Mitzner
k.mitzner@dsh.waw.pl
22 255 05 41
zastępca kierownika ds. zasobów dźwiękowych
Magda Szymańska
urlop macierzyński
specjalista ds. AHM
Maria Buko
m.buko@dsh.waw.pl
22 255 05 40
sekretarz ds. merytorycznych
Jarosław Pałka
j.palka@dsh.waw.pl
22 255 05 43
fonoteka
Maciej Kamiński
m.kaminski@dsh.waw.pl
specjalista ds. AHM
Iwona Makowska
i.makowska@dsh.waw.pl
22 255 05 42
specjalista ds. AHM
Joanna Rączka
j.raczka@dsh.waw.pl
22 255 05 42
Edukacja
tel. 22 255 05 25
kierownik
Anna Ziarkowska
a.ziarkowska@dsh.waw.pl
22 255 05 26
specjalista ds. edukacji
Justyna Urban
j.urban@dsh.waw.pl
22 255 05 25
Filmoteka
tel. 22 255 05 45
koordynator
Agnieszka Tomasińska
a.tomasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 45
specjalista ds.kwerend, licencji i montaży
Dariusz Krajewski
d.krajewski@dsh.waw.pl
22 255 05 46
Komunikacja
tel. 22 255 05 20
tel. 22 255 05 22
tel. 22 255 05 23
p.o. kierownika
Kinga Sochacka
k.sochacka@dsh.waw.pl
22 255 05 21
specjalista ds. PR
Milena Ryćkowska
m.ryckowska@dsh.waw.pl
22 255 05 22
Księgarnia
tel. 22 255 05 02
kierownik księgarni
Mariusz Matusiak
m.matusiak@dsh.waw.pl
22 255 05 02
Księgowość
tel. 22 255 05 35
główna księgowa
Elżbieta Durzyńska
e.durzynska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
zastępca głównej księgowej
Anna Kula
a.kula@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalista ds. kadr
Magdalena Błaszczyk
m.blaszczyk@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalista ds. księgowości
Alicja Jasińska
a.jasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
Organizacja Spotkań
tel. 22 255 05 31
koordynator spotkań
Alicja Smotryś
a.smotrys@dsh.waw.pl
22 255 05 31
Pracownia DTP
tel. 22 255 05 23
fotografia, dtp
Tomasz Kubaczyk
t.kubaczyk@dsh.waw.pl
22 255 05 23
Publikacje
tel. 22 255 05 55
 
Magdalena Czerwiec-Pichlinska
urlop macierzyński
p.o. kierownika
Małgorzata Purzyńska
m.purzynska@dsh.waw.pl
22 255 05 20
specjalista ds. promocji wydawnictw
Marta Rogowska-Stradomska
m.rogowska@dsh.waw.pl
22 255 05 56
Warszawska Inicjatywa Kresowa
tel. 22 255 05 50
koordynator programu WIK
Tomasz Kuba Kozłowski
t.kozlowski@dsh.waw.pl
22 255 05 50
Wystawy
tel. 22 255 05 15
kierownik
Monika Kapa-Cichocka
m.cichocka@dsh.waw.pl
22 255 05 15
specjalista ds. projektów międzynarodowych
Julia Libera
urlop macierzyński
sekretarz działu
Anna Mech
a.mech@dsh.waw.pl
22 255 05 15
specjalista ds. wystaw
Barbara Roszuk-Galus
b.galus@dsh.waw.pl
22 255 05 16
Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o spotkaniach i aktualnych wydarzeniach?