Zespół

Wstecz

Dyrekcja

Piotr Jakubowski, dyrektor

Katarzyna Madoń-Mitzner, zastępca dyrektora


Administracja

tel. 22 255 05 05 (sekretariat), 22 255 05 10 (administracja)

Michał Zadrzyński, kierownik

Anna Markiewicz-Piątkowska, zastępca kierownika

Marta Łukawska, specjalista ds. administracyjno-lokalowych

Anna Talarek, sekretariat

Michał Brzostowski, administrator systemów informatycznych

Romuald Trębacz, konserwator, zaopatrzeniowiec

Robert Radecki, programista

Urszula Kubiszyn, sekretariat (długoterminowy urlop)


Animacja

tel. 22 255 05 30

Katarzyna Puchalska, kierownik

 


Archiwum Historii Mówionej

tel. 22 255 05 40

Katarzyna Madoń-Mitzner, kierownik

Magda Szymańska, zastępca kierownika ds. zasobów dźwiękowych

Maria Buko, specjalista ds. AHM

Jarosław Pałka, sekretarz ds. merytorycznych

Maciej Kamiński, fonoteka

Iwona Makowska, specjalista ds. AHM

Joanna Rączka, specjalista ds. AHM


Edukacja

tel. 22 255 05 25

Anna Ziarkowska, kierownik

Justyna Urban, specjalista ds. edukacji


Filmoteka

tel. 22 255 05 45

Agnieszka Tomasińska, koordynator

Dariusz Krajewski, specjalista ds.kwerend, licencji i montaży

 


Komunikacja

tel. 22 255 05 20, 22 255 05 22, 22 255 05 23

Magda Lasia, rzecznik prasowy

Małgorzata Purzyńska, starszy specjalista ds. promocji

Kinga Sochacka, producent

 


Księgarnia

tel. 22 255 05 02

Mariusz Matusiak, kierownik księgarni


Księgowość

tel. 22 255 05 35

Elżbieta Durzyńska, główna księgowa

Anna Kula, zastępca głównej księgowej

Magdalena Błaszczyk, specjalista ds. kadr


Organizacja spotkań

tel. 22 255 05 31

Alicja Smotryś, koordynator spotkań

 


Pracownia DTP

tel. 22 255 95 23

Tomasz Kubaczyk, fotografia, dtp

 


Publikacje

tel. 22 255 05 55 (publikacje)

Agnieszka Wróblewska, p.o. kierownika

Magdalena Czerwiec-Pichlinska (urlop macierzyński)

Warszawska Inicjatywa Kresowa

tel. 22 255 05 50

Tomasz Kuba Kozłowski, koordynator programu WIK


Wystawy

tel. 22 255 05 15 (wystawy)

Monika Kapa-Cichocka, kierownik

Julia Libera, specjalista ds. projektów międzynarodowych

Anna Mech, sekretarz działu

Barbara Roszuk-Galus, specjalista ds. wystaw


Rada Programowa Domu Spotkań z Historią

Zbigniew Gluza, Danuta Przywara, Agnieszka Rudzińska, Maciej Drygas, Jerzy Kochanowski, Jacek Leociak, Dariusz Stola.

Edukatorzy

Maria Czaputowicz, Justyna Dominiak, Małgorzata Fałkowska-Warska, Jagna Kofta, Jacek Konik, Adam Rębacz, Szymon Rębowski, Sylwia Siedlecka, Stanisław Zakroczymski.


Informacja i recepcja

tel. 22 255 05 00

 Małgorzata Ostatek, Adam Plaskota, Zuzanna Sajan, Katarzyna Śmiałkowska.


Obsługa techniczna spotkań

Adam Plaskota

Adam Płaskota