Program

  • spotkanie

Program

Afrykańskie lato w mieście

20.07.2020
godzina 18:00

Afrykańskie lato w mieście

20.07.2020
godzina 18:00

  • spotkanie
spotkanie  

Fundacja „Afryka Inaczej” i DSH zapraszają na afrykańskie lato w mieście czyli cykl wydarzeń kulturalnych i z muzyką i Afryką w tle. Z powodu pandemii na wydarzenia odbywające się w przestrzeni publicznej są wymagane zapisy, a niektóre zostaną przeniesione do wirtualnej przestrzeni.

Ważne! Limit miejsc: 25 osób. Zapisy drogą email na adres recepcja@dsh.waw.pl

Warsztaty: Jaka to muzyka?
Spotkanie z afrykańską muzyką. Afrykański didżej mieszkający w Warszawie, wprowadzi uczestników tych warsztatów w świat współczesnej muzyki z Afryki, która brzmi inaczej niż ta grana na bębnach. Spotkanie poprowadzi DJ Sam, czyli Yaya Samaké, Malijczyk, który mieszka w Polsce.

Koncert zespołu Sahel Blues Trio
Grupa złożona z senegalskich muzyków wspierana przez Grzegorza Rytkę na saksofonie. Inspiracją dla ich muzyki, jest ich rodzinny Senegal, blues i reggae. Grupa występuje w składzie: Mamadou Diouf i Pako Sarr. Swoją muzyką opowiedzą o tym zachodnioafrykańskim kraju.

Udział w spotkaniu jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA (https://bit.ly/DSH_regulamin_zwiedzania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ (https://bit.ly/DSH_wydarzenia_formularz) dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH.