Inne

  • aktualności

Inne

Jesteśmy otwarci dla publiczności!

Jesteśmy otwarci dla publiczności!


aktualności  

Zapraszamy na wystawę „Ostrzej widzieć. Fotoreportaże «itd» 1960-1990”, na której znalazło się niemal dwieście zdjęć wybitnych fotoreporterek i fotoreporterów współpracujących z czasopismem studenckim „itd”. W każdą niedzielę otwarta będzie również księgarnia. Poza wystawą stacjonarną, zachęcamy do zobaczenia plenerowej ekspozycji „Maria Piechotkowa — sto lat”, którą prezentujemy naprzeciwko Urzędu Dzielnicy Bielany. Jednocześnie nie przestajemy działać online, a wszystkie zaplanowane wydarzenia będą dostępne na naszym Facebooku oraz YouTube.Zmieniliśmy godziny otwarcia oraz regulamin zwiedzania, aby zapewnić wam bezpieczeństwo i komfort. Wprowadziliśmy przerwy techniczne, w trakcie których instytucja będzie dezynfekowana. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i dezynfekcji rąk. Zachęcamy, by skorzystać z formularzy dostępnych na recepcji i zostawić swoje dane. Umożliwi to skontaktowanie w przypadku wymagającej tego sytuacji.

W związku z sytuacją epidemiczną i obowiązującymi obostrzeniami:

1. Dom Spotkań z Historią będzie otwarty w godzinach:
    od wtorku do piątku 15:00 – 19:00 (przerwa techniczna 17:00 – 17:30)
    w sobotę i niedzielę 12:00 – 19:00 (przerwa techniczna 16:00 – 16:30)

W czasie przerwy technicznej wystawa i księgarnia nie będą dostępne dla zwiedzających.

2. Księgarnia XX wieku będzie otwarta wyłącznie w niedziele w godzinach 12:00 – 19:00. Oglądanie książek i publikacji możliwe jest tylko w rękawiczkach lub po dezynfekcji dłoni. Jednocześnie zachęcamy do zakupienia ich w naszej księgarni internetowej.

3. Kawiarnia Karowa 20 jest otwarta w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 19:00.

4. W instytucji może przebywać jednocześnie czternaście zwiedzających osób, w tym odwiedzających księgarnię i kawiarnię.

5. Szczegółowy Regulamin Zwiedzania znajduje się tutaj.

Dom Spotkań z Historią jest otwarty dla publiczności, ale pracownice i pracownicy nadal pracują w trybie zdalnym. Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem pod numerem: 22 255 05 05, mailowo: dsh@dsh.waw.pl lub pisząc do konkretnych osób, których adresy są dostępne tutaj.