Dyrekcja
dyrektor
Piotr Jakubowski

sekretariat: dsh@dsh.waw.pl
22 255 05 05
zastępca dyrektora
Katarzyna Madoń-Mitzner

 
 
Administracja

sekretariat:
tel. 22 255 05 05 administracja:
tel. 22 255 05 10
kierownik administracji
Michał Zadrzyński
m.zadrzynski@dsh.waw.pl
22 255 05 10
zastępca kierownika
Anna Markiewicz-Piątkowska
a.markiewicz@dsh.waw.pl
22 255 05 10
specjalista ds. administracyjno-lokalowych
Urszula Kubiszyn
u.kubiszyn@dsh.waw.pl
22 255 05 10
sekretariat
Anna Talarek
a.talarek@dsh.waw.pl
22 255 05 05
administrator systemów informatycznych
Michał Brzostowski
administrator@dsh.waw.pl
22 255 05 12
konserwator, zaopatrzeniowiec
Romuald Trębacz
m.trebacz@dsh.waw.pl
22 255 05 11
programista
Robert Radecki
r.radecki@dsh.waw.pl
22 255 05 13
Animacja
tel. 22 255 05 30
kierownik
Katarzyna Puchalska
k.puchalska@dsh.waw.pl
22 255 05 30
specjalista ds. produkcji
Weronika Komorowska
w.komorowska@dsh.waw.pl
22 255 05 23
Archiwum Historii Mówionej
tel. 22 255 05 40
kierownik
Katarzyna Madoń-Mitzner
k.mitzner@dsh.waw.pl
22 255 05 41
zastępca kierownika ds. zasobów dźwiękowych
Magda Szymańska
m.szymanska@dsh.waw.pl
22 255 05 42
specjalista ds. AHM
Maria Buko
m.buko@dsh.waw.pl
22 255 05 40
sekretarz ds. merytorycznych
dr Jarosław Pałka
j.palka@dsh.waw.pl
22 255 05 43
fonoteka
Maciej Kamiński
m.kaminski@dsh.waw.pl
specjalista ds. AHM
Iwona Makowska
i.makowska@dsh.waw.pl
22 255 05 42
specjalista ds. AHM
Joanna Rączka
j.raczka@dsh.waw.pl
22 255 05 42
Edukacja
tel. 22 255 05 25
kierownik
Anna Ziarkowska
a.ziarkowska@dsh.waw.pl
22 255 05 26
specjalista ds. edukacji
Justyna Urban
j.urban@dsh.waw.pl
22 255 05 25
Warszawska Pracownia Multimedialna
tel. 22 255 05 45
kierownik
Agnieszka Tomasińska
a.tomasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 45
starszy specjalista ds. filmowych
Dariusz Krajewski
d.krajewski@dsh.waw.pl
22 255 05 46
Komunikacja
tel. 22 255 05 20
tel. 22 255 05 22
tel. 22 255 05 23
kierownik
Kinga Sochacka
k.sochacka@dsh.waw.pl
22 255 05 21
specjalista ds. PR
Milena Ryćkowska
m.ryckowska@dsh.waw.pl
22 255 05 22
Księgarnia
tel. 22 255 05 02
kierownik księgarni
Mariusz Matusiak
m.matusiak@dsh.waw.pl
22 255 05 02
Księgowość
tel. 22 255 05 35
główna księgowa
Elżbieta Durzyńska
e.durzynska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
zastępca głównej księgowej
Anna Kula
a.kula@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalista ds. kadr
Magdalena Błaszczyk
m.blaszczyk@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalista ds. księgowości
Alicja Jasińska
a.jasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
Organizacja Spotkań
tel. 22 255 05 31
koordynator spotkań
Marta Łukawska
m.lukawska@dsh.waw.pl
22 255 05 31
Pracownia DTP
fotografia, dtp
Tomasz Kubaczyk
t.kubaczyk@dsh.waw.pl
Publikacje
tel. 22 255 05 55
kierownik
Małgorzata Purzyńska
m.purzynska@dsh.waw.pl
22 255 05 20
specjalista ds. publikacji
Marta Rogowska-Stradomska
m.rogowska@dsh.waw.pl
22 255 05 56
specjalista ds. publikacji
Anna Piłat
a.pilat@dsh.waw.pl
22 255 05 24
 
Magdalena Czerwiec-Pichlińska
urlop wychowawczy
Warszawska Inicjatywa Kresowa
tel. 22 255 05 50
koordynator programu WIK
Tomasz Kuba Kozłowski
t.kozlowski@dsh.waw.pl
22 255 05 50
Wystawy
tel. 22 255 05 15
pełnomocnik dyrektora ds. popularyzacji
Monika Kapa-Cichocka
m.cichocka@dsh.waw.pl
22 255 05 15
specjalista ds. projektów międzynarodowych
Julia Libera
j.libera@dsh.waw.pl
22 255 05 15
koordynator produkcji wystaw
Barbara Roszuk-Galus
b.galus@dsh.waw.pl
22 255 05 16
specjalistka do spraw projektów
Zofia Zakrzewska
z.zakrzewska@dsh.waw.pl
22 255 05 55