Dyrekcja
dyrektor
Piotr Jakubowski

sekretariat: dsh@dsh.waw.pl
 
zastępczyni dyrektora
Katarzyna Puchalska


  22 255 05 05
zastępczyni dyrektora
Katarzyna Madoń-Mitzner


 
 
Administracja

sekretariat:
tel. 22 255 05 05
administracja:
tel. 22 255 05 10
kierownik administracji
Michał Zadrzyński
m.zadrzynski@dsh.waw.pl
22 255 05 10
zastępczyni kierownika
Anna Markiewicz-Piątkowska
a.markiewicz@dsh.waw.pl
22 255 05 10
specjalistka ds. administracyjno-lokalowych
Urszula Kubiszyn
u.kubiszyn@dsh.waw.pl
22 255 05 10
sekretariat
Anna Talarek
a.talarek@dsh.waw.pl
22 255 05 05
administrator systemów informatycznych
Michał Brzostowski
administrator@dsh.waw.pl
22 255 05 12
konserwator, zaopatrzeniowiec
Romuald Trębacz
r.trebacz@dsh.waw.pl
22 255 05 11
programista
Robert Radecki
r.radecki@dsh.waw.pl
22 255 05 13
Animacja i Organizacja Spotkań
tel. 22 255 05 30
kierowniczka
Weronika Komorowska
w.komorowska@dsh.waw.pl
22 255 05 23
młodsza specjalistka ds. organizacji spotkań
Agata Kucharska
a.kucharska@dsh.waw.pl
producentka
Anna Adamczyk
a.adamczyk@dsh.waw.pl
22 255 05 30
Archiwum Historii Mówionej
tel. 22 255 05 40
kierowniczka
Maria Buko
m.buko@dsh.waw.pl
22 255 05 40
zastępczyni kierowniczki ds. organizacyjnych
Magda Szymańska
m.szymanska@dsh.waw.pl
22 255 05 42
sekretarz ds. merytorycznych
dr Jarosław Pałka
j.palka@dsh.waw.pl
22 255 05 43
specjalistka ds. zasobów ikonograficznych AHM
Iwona Makowska
i.makowska@dsh.waw.pl
22 255 05 42
specjalistka ds. AHM
Joanna Rączka
j.raczka@dsh.waw.pl
22 255 05 42
Edukacja
tel. 22 255 05 25
kierowniczka
Anna Ziarkowska
a.ziarkowska@dsh.waw.pl
22 255 05 26
specjalistka ds. edukacji
Justyna Urban
j.urban@dsh.waw.pl
22 255 05 25
Fotoedycja
główna fotoedytorka
Anna Brzezińska
a.brzezinska@dsh.waw.pl
Komunikacja
tel. 22 255 05 21
tel. 22 255 05 22
kierowniczka
Kinga Sochacka
k.sochacka@dsh.waw.pl
22 255 05 21
koordynatorka ds. promocji
Milena Ryćkowska
m.ryckowska@dsh.waw.pl
22 255 05 22
 
Agata Krajewska
a.krajewska@dsh.waw.pl
22 255 05 22
Księgarnia
tel. 22 255 05 02
kierownik księgarni
Mariusz Matusiak
m.matusiak@dsh.waw.pl
22 255 05 02
Księgowość
tel. 22 255 05 35
główna księgowa
Anna Kula
a.kula@dsh.waw.pl
22 255 05 35
zastępczyni głównej księgowej/specjalistka ds. księgowości i płac
Magdalena Błaszczyk
m.blaszczyk@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalistka ds. księgowości
Alicja Jasińska
a.jasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
specjalistka ds. księgowości
Ewa Sygowska
e.sygowska@dsh.waw.pl
22 255 05 35
Publikacje
tel. 22 255 05 55
kierowniczka
Małgorzata Purzyńska
m.purzynska@dsh.waw.pl
22 255 05 20
specjalistka ds. publikacji
Marta Rogowska-Stradomska
m.rogowska@dsh.waw.pl
22 255 05 56
zastępczyni kierowniczki
Anna Piłat
a.pilat@dsh.waw.pl
22 255 05 24
 
Magdalena Czerwiec-Pichlińska
urlop wychowawczy
Warszawska Inicjatywa Kresowa
koordynator programu WIK
Tomasz Kuba Kozłowski
t.kozlowski@dsh.waw.pl
Warszawska Pracownia Multimedialna
tel. 22 255 05 45
kierowniczka
Agnieszka Tomasińska
a.tomasinska@dsh.waw.pl
22 255 05 45
starszy specjalista ds. filmowych
Dariusz Krajewski
d.krajewski@dsh.waw.pl
22 255 05 46
archiwista
Maciej Kamiński
m.kaminski@dsh.waw.pl
Wystawy
tel. 22 255 05 15
kierowniczka
Julia Libera
j.libera@dsh.waw.pl
22 255 05 15
zastępczyni kierowniczki
Zofia Zakrzewska
z.zakrzewska@dsh.waw.pl
22 255 05 55
koordynatorka produkcji wystaw
Barbara Roszuk-Galus
b.galus@dsh.waw.pl
22 255 05 16

 
Monika Kapa-Cichocka
urlop długoterminowy