Program

  • konkursy
  • dla dzieci
  • dla rodzin

Program

Wyścig o Niepodległą – rodzinna gra plenerowa

13.10.2018
godzina 12:00

Wyścig o Niepodległą – rodzinna gra plenerowa

13.10.2018
godzina 12:00

  • konkursy
  • dla dzieci
  • dla rodzin
konkursy dla dzieci dla rodzin  

Jaka była Polska, w której przyszło żyć autorowi „Lokomotywy”? Czy trudno nauczyć się charlestona? Jakie zwierzęta szczególnie lubił Marszałek Piłsudski? Dzieci wraz z opiekunami zachęcamy do udziału w plenerowej grze planszowej Domu Spotkań z Historią.

                                           Fot. Mateusz Grochocki/East News DATA Warszawa

„Wyścig o Niepodległą” to gra, która pozwoli zabrać dzieci w podróż w czasie, aby odkryły najciekawsze wydarzenia społeczne, polityczne i sportowe odradzającej się Polski. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6–14 lat oraz ich opiekunów.

Miejsce: skwer ks. Jana Twardowskiego.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić drużynę (dziecko i opiekun) na adres: recepcja@dsh.waw.pl oraz wskazać preferowany termin rozgrywki.

Sprawdź termin kolejnej gry.


W przypadku niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie prawo do odwołania gry lub zmiany godziny oraz miejsca. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją: 22 255 05 00.

Gra „Wyścig o Niepodległą” została zrealizowana w ramach miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i projektu „Szkoła niepodległa”. Parterami są: Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy i Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Grę wydał Dom Spotkań z Historią.