Program

  • warsztaty
  • cykle

Program

WARSZAWSKI TYDZIEŃ KOBIET | Bliżej siebie | warsztaty dla kobiet

08.10.2023
godzina 10:30 - 14:30

WARSZAWSKI TYDZIEŃ KOBIET | Bliżej siebie | warsztaty dla kobiet

08.10.2023
godzina 10:30 - 14:30

  • warsztaty
  • cykle
warsztaty cykle  

Czy to, jakie jesteśmy, jest naszym wyborem, czy może nasz styl bycia, decyzje, marzenia są wciąż wypadkową tego, w jakim świecie żyjemy (presji rodziny, tradycji, kultury), tego wszystkiego, co jest przez ten świat cenione i akceptowane? Zapraszmy na warsztaty dla kobiet. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Warszawski Tydzień Kobiet. 

W trakcie warsztatu zobaczysz, jak siebie – jako kobietę – traktujesz, jak do niej mówisz, jak o niej myślisz, na co jej pozwalasz, czy jesteś blisko niej, czy daleko. Będziesz mogła przyjrzeć się swojej kobiecości i związanym z tym emocjom, oczekiwaniom i stereotypom oraz dowiedzieć się, dlaczego w tym, co w sobie jako kobieta odrzucasz, tkwi właśnie twój potencjał na rozwój. Warsztat inspirowany psychologią procesu.

❗️Zapisy: recepcja@dsh.waw.pl. W tytule należy wpisać „Bliżej siebie. Warsztat”, a w treści maila podać telefon kontaktowy. Liczba miejsc: 14.

Prowadząca: Kinga Sochacka, certyfikowana trenerka Akademii POP i trenerka umiejętności psychospołecznych z zakresu psychologii pozytywnej w praktyce. Prowadzi warsztaty w Akademii Psychologii Głębokiego Dialogu i współorganizuje cykl warsztatów rozwoju i zmiany „Inny/Inna to ja”. Animatorka kultury, prezeska Fundacji „Warszawa jest kobietą”, zawodowo od lat związana z Domem Spotkań z Historią.
Warszawski Tydzień Kobiet to cykl wydarzeń opowiadający o kobietach – tych, którym udało się zapisać w historii, i tych żyjących współcześnie, które tę historię tworzą – swoim życiem, pasją, pracą. Oddamy głos kobietom, które zajmują się na co dzień historią, inspirują się nią lub piszą ją na nowo. Kobietom pokazującym poprzez to, kim są i co robią, że historię tworzą i piszą artystki, badaczki, naukowczynie. Kobiety mogą wszystko! Więcej o Warszawskim Tygodniu Kobiet można przeczytać tutaj.