Edukacja

  • dla dzieci
Zapisy pod numerem: 22 255 05 25
Zajęcia są bezpłatne.

Edukacja

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty


dla dzieci  


Po raz siódmy zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę z grą „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty”, która potrwa od 19 czerwca do 10 września 2017 roku. Tematem tegorocznej zabawy jest opieka zdrowotna i moda na zdrowie w Warszawie na przestrzeni wieków, a jej motyw przewodni to hasło „W zdrowym ciele – zdrowy duch”.
 Zabawa realizowana jest we współpracy z warszawskimi instytucjami kultury oraz muzeami z Legionowa, Sulejówka i Żyrardowa. 

Szczegółowe informacje:  www.razdwatrzywarszawiak.pl.
 
Projekt został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta m.st. Warszawy, a w minionym roku otrzymał Grand Prix Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2016.
 
Na wspólną zabawę zaprasza Muzeum Powstania Warszawskiego oraz współorganizatorzy: Dom Spotkań z Historią, Dział Starej Książki Medycznej Głównej Biblioteki Lekarskiej, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Kordegarda Galeria Sztuki Narodowego Centrum Kultury, Miejski Ogród Zoologiczny, Muzeum Gazownictwa, Muzeum Geologiczne PIG-PIB, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Historyczne w Legionowie, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, Muzeum Narodowe, Muzeum Niepodległości, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Pragi, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, PAN Muzeum Ziemi w Warszawie, Stacja Muzeum, Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential i Zamek Królewski w Warszawie.