Program

  • inne

Program

Miłosne bingo!

14.02.2019
godzina 18:00

Miłosne bingo!

14.02.2019
godzina 18:00

  • inne
inne  

Rozgrywka inspirowana kultową grą BINGO... Ponieważ jednak to czas miłości, nie będziemy się rozliczać z liczb, lecz ze słów! Zamiast losowych liczb, gracze otrzymają plansze z hasłami dotyczącymi miłości w dwudziestoleciu międzywojennym i wystawy Odzyskana. Fotoreportaż z Warszawy 1918–1939 | Wystawa.

W „Miłosnym Bingo” trzeba będzie wykazać się wiedzą, gdyż prowadzący będzie odczytywał nie hasła, które znajdują się na planszy, lecz ich definicje. Tablica z ich wytłumaczeniem będzie znajdować się na sali – w razie większych kłopotów ze znajomością słówek. Wygrywa ten gracz, który pierwszy będzie miał zakreślony sekwens/linię/wzór odpowiednio odgadniętych słówek.

W „Miłosne Bingo” można grać w pojedynkę lub w grupie – bo co dwie głowy to nie jedna, co trzy – to nie dwie!

Przewidziany czas jednej rozgrywki to mniej więcej 15 min (w zależności od liczby osób biorących udział w grze i szybkości odgadywania haseł, gra może być nieco krótsza bądź dłuższa). Nie trzeba brać udziału we wszystkich rozgrywkach i tak, można dołączyć w późniejszych rundach!

Dla graczy szykujemy upominki i nagrody!

Zapisy: z.gora@dsh.waw.pl

Po rozgrywce, o godz. 19:30, zapraszamy na pokaz filmu ABC miłości w reżyserii Michał Waszyńskiego.

Partnerem pokazu filmu jest FINA.

Projekt „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe”  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.