Publikacje

  • książka
  • aktualności

Publikacje

ZŁAP HISTORYJKI!

ZŁAP HISTORYJKI!


książka aktualności  

A to ci heca!

W listopadzie Historyjki się nudzą? Oj, nie nudzą się! Zobaczcie, co narobił Historyjek! Rozbisurmanił się jesiennie, wpadł do naszej Księgarni, tu coś odciął, tu coś dodał i OGŁASZA SOBIE PROMOCJE!
A Historyjka? Nic na to nie mówi, tylko uśmiechnięta kiwa głową. No, to co my możemy...?


Możemy Was zaprosić do Księgarni XX wieku, bo od 6 do 13 listopada za sprawą Historyjka takie oto promocje w stacjonarnej księgarni się znalazły:

– przy zakupie 1 książki z serii „Historyjki” druga 20% taniej.
– przy zakupie książki z serii „Historyjki” rabat na gadżety (worki, kredki) – 20%.
– przy zakupie powyżej 100 PLN (dowolne tytuły) kredki w cenie 10 PLN.

-----------------------------------------
CO?! Nie znacie jeszcze „Historyjek”?!

To książki dla dzieci autorstwa dr Anny Ziarkowskiej, których bohaterami są dwa sympatyczne zwierzątka – Historyjka i Historyjek, którym kształt nadał legendarny Bohdan Butenko, ceniony polski grafik, ilustrator, autor komiksów i książek.

Zarówno treść, jak i język dopasowane są do wieku młodych czytelników, a fakty opisane są w sposób zrozumiały dla najmłodszych. Seria obejmuje tytuły: „Historyjki z ulicy Karowej”, „Historyjki o niepodległej Warszawie 1918-1939” i „Historyjki o tym, jak Polacy wybrali wolność”

Dużym walorem wszystkich publikacji jest szata graficzna. Książki są bogato ilustrowane, zawierają rysunki, mapy, fotografie z epoki, naklejki i modele do składania oraz zestawy ćwiczeń i zadań do samodzielnego wykonania. Seria o „Historyjkach” uczy przez zabawę i pokazuje, że nauka może być połączona z przyjemnością.

Książka adresowana do dzieci (od 6 do 12 roku życia) oraz ich rodziców i nauczycieli.