Program

  • dla dzieci
  • warsztaty

Program

Warsztaty rodzinne: podaj cegłę

30.08.2020
godzina 12:00 - 17:00

Warsztaty rodzinne: podaj cegłę

30.08.2020
godzina 12:00 - 17:00

  • dla dzieci
  • warsztaty
dla dzieci warsztaty  

W 75. rocznicę odbudowy Warszawy wcielimy się w superbohaterów i na specjalnie przygotowanej wielkiej makiecie odbudujemy zniszczoną stolicę! Z wielkiego morza ruin powstanie ⚒️ Warszawa na nowo – osiedla, parki, mosty, place zabaw oraz pięknie ukwiecone ogródki!

Zespoły rodzinne przygotują makiety wybranych dzielnic.

W ten sposób powstanie jedna wielka wspólna makieta odbudowanej Warszawy! Będziemy je wykonywać z przeróżnych elementów a przy okazji będziemy opowiadać o odbudowującym się mieście i życiu w ruinach. Dodatkowo żeby ukwiecić i upięknić współczesną Warszawę przygotujemy sadzonki kwiatów 🌱, a dla nich wykonamy osłonki na doniczki nawiązujące do odbudowującej się Warszawy :) Takie sadzonki na pamiątkę będzie można zabrać do domu!

- - -

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Limit uczestników: 25 osób.

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia poprzedzającego wydarzenie na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (godziny otwarcia DSH: poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00).

Udział w spotkaniu jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA (https://bit.ly/DSH_regulamin_zwiedzania) oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ (https://bit.ly/DSH_wydarzenia_formularz) dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH.