Program

#MiesiącAfryki | koncert z okazji Dnia Afryki

25.09.2020
godzina 18:00

#MiesiącAfryki | koncert z okazji Dnia Afryki

25.09.2020
godzina 18:00

  • online
online  

Jak co roku Fundacja „Afryka Inaczej” zaprasza na koncert z okazji Dnia Afryki. Tym razem jego termin został przesunięty z maja na wrzesień z powodu pandemii. Właśnie w maju cały świat obchodzi Dzień Jedności Afrykańskiej. To co się nie zmieni, to świetna atmosfera, która zawsze towarzyszy temu wydarzeniu. Jak co roku wystąpią polscy i afrykańscy artyści.

Koncerty z okazji Dnia Afryki nawiązują do idei dialogu międzykulturowego. W tym roku na scenie pojawią Mamadou Diouf, Pako Sarr i Grzegorz Rytka oraz Karolina Cicha, znana polska piosenkarka, aktorka, kompozytorka i multinstrumentalistka. Zagrają i zaśpiewają razem, łącząc afrykańskie i polskie tradycje muzyczne.

Relacja z koncertu zostanie wyemitowana online w poniedziałek 28 września o 18:00.

UWAGA: obowiązują zapisy. Limit uczestników: 25 osób. Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 24 października na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00). 

Udział w spacerze jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.