Program

Świadkowie zburzonej Warszawy – gra mobilna dla dorosłych

19.09.2020
godzina 17:00

Świadkowie zburzonej Warszawy – gra mobilna dla dorosłych

19.09.2020
godzina 17:00

  • aplikacje mobilne
  • spacer
  • inne
aplikacje mobilne spacer inne  

Jak wyglądał handel w powojennej Warszawie? Gdzie znajdowały się najbardziej reprezentacyjne sklepy? Jak odbudowano miasto i co znajdowało się w paczkach UNRRA? Zagraj z nami w interaktywną miejską grę mobilną!

Podążaj śladami historii, rozwiązuj zagadki i odkrywaj Warszawę na nowo! Przygotowaliśmy dwie interaktywne gry mobilne, które dostępne będą bezpłatnie w aplikacji ActionTrack.

Świadkowie zburzonej Warszawy

Świadkowie zburzonej Warszawy

Premiera gier odbędzie się w dniach 19 i 20 września. W tym terminie zapraszamy też do wspólnej zabawy w terenie. Dla dorosłych przygotowaliśmy grę „Kupię, sprzedam, zamienię”, w ramach której przejdziecie wzdłuż Nowego Światu, odwiedzicie Chmielną, Marszałkowską i Mazowiecką. Wszystko po to, aby w powojennej Warszawie z powodzeniem otworzyć własny sklep. Poznacie ciemniejszą stronę miasta i staniecie przed moralnymi dylematami, z którymi kiedyś musieli się mierzyć mieszkańcy stolicy. Dowiedz się więcej >>

Drużyny, które zgłoszą swój udział, zmierzą się ze sobą i powalczą o nagrody. Jak wziąć udział w wydarzeniu:

👉 Zbierz drużynę – maksymalnie 5 osób.

👉 Wybierz godzinę rozgrywki.

👉 Zgłoś swój udział: recepcja@dsh.waw.pl do 18 września.

👉 Pobierz aplikację ActionTrack na urządzenie i zabierz ze sobą na rozgrywki. Będziesz korzystać z internetu, przydadzą się również słuchawki.

👉 Przyjdź z drużyną 19 lub 20 września o godzinie, na którą jesteście zapisani na skwer ks. Jana Twardowskiego (róg ulic Karkowskie Przedmieście i Karowej).

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

19 września (sobota) i 20 września (niedziela):

11:00 – gra rodzinna

12:00 – gra dla dorosłych

16:00 – gra rodzinna

17:00 – gra dla dorosłych

Po premierze gry będą dostępne w aplikacji ActionTrack po zeskanowaniu QR kodów na naszej stronie, w recepcji DSH przy ulicy Karowej lub kliknięciu linka na naszej stronie.

Daj się porwać historii i odkrywaj tajemnice zniszczonego miasta!

Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.