Program

Warszawskie Combo Taneczne | koncert

26.09.2020
godzina 18:00

Warszawskie Combo Taneczne | koncert

26.09.2020
godzina 18:00

  • wokół wystaw
  • inne
wokół wystaw inne  

Wystawa Warszawa na nowo. Fotografie reporterskie 1945–1949 będzie dostępna jeszcze tylko do 30 września. W ramach finisażu zapraszamy na koncert!

Fot. Kuba Dąbrowski

Fot. Kuba Dąbrowski

Szykujcie się na huczne pożegnanie w ostatnią sobotę września (26 września, o 18:00)! Zagra dla nas Warszawskie Combo Taneczne! Czeka nas muzyczna podróż do dawnej Warszawy, z piosenkami ocalonymi od zapomnienia, zaprezentowanymi we współczesnym brzmieniu i aranżacjach bliskich oryginałowi.

Warszawskie Combo Taneczne narodziło się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Warszawskie Combo Taneczne zdobywało swoje szlify, grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.

SKŁAD ZESPOŁU:
Jan Emil Młynarski – śpiew/bandżola
Anna Bojara – piła
Sebastian Jastrzębski – gitara
Tomasz Duda – baryton sax/klarnet
Piotr Domagalski – kontrabas

Koncert będzie transmitowany na FB DSH.

UWAGA: obowiązują zapisy. Limit uczestników: 25 osób. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00). 

Udział w spacerze jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.