Program

Budujemy nowy dom | spacer

11.10.2020
godzina 13:00

Budujemy nowy dom | spacer

11.10.2020
godzina 13:00

  • spacer
spacer  

Spacer połączony z opowieściami o czasach odbudowy Warszawy.

Opowiemy o życiu codziennym mieszkańców Warszawy w czasach odbudowy miasta po II wojnie światowej. Dowiemy się, jak wyglądała odbudowa Mariensztatu. Przy rynku przeżyjemy raz jeszcze sceny z filmu „Przygoda na Mariensztcie”. Za sprawą piosenek w wykonaniu Roberta Lipki przeniesemy się na organizowane tam zabawy.

Spacer poprowadzą: Marta Gawryluk i Jarek Kaczmarek (Grupa Studnia O.). O oprawę muzyczną zadba Robert Lipka – śpiew, akordeon.

Wydarzenie wspierane przez m.st. Warszawę w ramach cyklu „WAWAstory. Miasto opowieści”.

UWAGA: obowiązują zapisy. Limit uczestników: 25 osób. Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 10 października na adres: recepcja@dsh.waw.pl lub telefonicznie: 22 255 05 00 w godzinach otwarcia DSH (poniedziałek: nieczynne, wt–pt: 15:00 – 19:00, sob, niedz: 12:00 – 19:00). 

Udział w spacerze jest jednoznaczny z akceptacją warunków REGULAMINU ZWIEDZANIA oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Każdy z uczestników jest zobowiązany wypełnić FORMULARZ dostępny na naszej stronie lub w recepcji DSH. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.