Program

  • spotkanie

Program

Klub Komediowy wróży ze „Zdzieraka warszawskiego” | premiera kalendarza

27.11.2021
godzina 18:00

Klub Komediowy wróży ze „Zdzieraka warszawskiego” | premiera kalendarza

27.11.2021
godzina 18:00

  • spotkanie
spotkanie  

Co przyniesie nam 2022 rok? Kto będzie miał kulinarnego pecha, a komu z miłości zadrży serce? Tajemnice przyszłości ujawnią zdzierakowe wróżby, czyli improwizacje, wariacje i kombinacje w wykonaniu Klubu Komediowego. Premierowy wieczór ze „Zdzierakiem warszawskim” poprowadzi dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge.

Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 35 osób. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Prosimy o zachowanie dystansu oraz zakrywanie nosa i ust.W programie:
— Wprowadzenie do „Zdzieraka warszawskiego 2022”
— Przepowiednie inspirowane wybranymi kartkami z kalendarza, które zaimprowizuje i wyśpiewa Klub Komediowy
— A na koniec: zdzierakowy konkurs!

Po spektaklu znajdzie się też okazja, by sobie u nas ostatkowo powróżyć. W ten premierowy wieczór zapewnimy andrzejkową atmosferę, pogaduchy i zdzierakowe anegdoty do późnej nocy — tego dnia Dom Spotkań z Historią będzie otwarty do godziny 23:00!„Zdzierak warszawski”
to kalendarz zdzierany, wydawany cyklicznie przez Dom Spotkań z Historią. W jego najnowszej odsłonie znajdziemy wspomnienia warszawiaków i warszawianek, archiwalne i współczesne zdjęcia, grafiki, dawne reklamy, przepisy z książek kucharskich, wycinki z prasy stołecznej, słownik gwary warszawskiej, informacje o sklepach i modzie.

Klub Komediowy
to piwniczny plac zabaw dla dorosłych, w którym amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą — a każda osoba, której nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do ich rozmowy. Grają zarówno spektakle stacjonarne, jak i online. Od powstających na oczach publiczności improwizacji po spektakle oparte na scenariuszach.