Program

  • inne
  • cykle

Program

[WYPRZEDANE] Simona K. Wołająca na puszczy | BIOTEATR Agnieszki Przepiórskiej

04.10.2023
godzina 20:00

[WYPRZEDANE] Simona K. Wołająca na puszczy | BIOTEATR Agnieszki Przepiórskiej

04.10.2023
godzina 20:00

  • inne
  • cykle
inne cykle  

[Bilety na spektakl wyprzedane]

Przez całe swoje życie z czymś się mierzyła – z nazwiskiem obarczonym legendą pokoleń artystów, oczekiwaniami rodziny, własnym wyobrażeniem szczęścia. Ostatecznie wybiera życie w odosobnieniu, wymagające siły i wiary w słuszność dokonanego wyboru. Zapraszamy na BIOTEATR Agnieszki Przepiórskiej poświęcony Simonie Kossak. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Warszawski Tydzień Kobiet. 


Spektakl w oparciu o książkę̨ „Simona. Opowieść́ o niezwyczajnym życiu Simony Kossak” autorstwa Anny Kamińskiej, wydaną przez Wydawnictwo Literackie w Krakowie.

UWAGA! Spektakl jest biletowany. Bilety do kupienia za pośrednictwem aplikacji Going

W roli Simony Kossak: Agnieszka Przepiórska
Reżyseria: Anna Gryszkówna
Tekst: Piotr Rowicki
Produkcja: Big Book Cafe & Festival

Warszawski Tydzień Kobiet to cykl wydarzeń opowiadający o kobietach – tych, którym udało się zapisać w historii, i tych żyjących współcześnie, które tę historię tworzą – swoim życiem, pasją, pracą. Oddamy głos kobietom, które zajmują się na co dzień historią, inspirują się nią lub piszą ją na nowo. Kobietom pokazującym poprzez to, kim są i co robią, że historię tworzą i piszą artystki, badaczki, naukowczynie. Kobiety mogą wszystko! Więcej o Warszawskim Tygodniu Kobiet można przeczytać tutaj.