Program

  • konkursy
  • dla rodzin
  • dla dzieci

Program

WYŚCIG O NIEPODLEGŁĄ – rodzinna gra plenerowa

09.09.2018
godzina 13:00

WYŚCIG O NIEPODLEGŁĄ – rodzinna gra plenerowa

09.09.2018
godzina 13:00

  • konkursy
  • dla rodzin
  • dla dzieci
konkursy dla rodzin dla dzieci  

Poznaj Polskę, w której żył autor „Lokomotywy”, dowiedz się, kim były sufrażystki i co im dziś zawdzięczasz, odwiedź Marszałka Piłsudskiego i pobaw się z jego psami, naucz się charlestona i tanecznym krokiem wygraj wyścig! Dzieci wraz z opiekunami zachęcamy do udziału w plenerowej grze planszowej Domu Spotkań z Historią.„Wyścig o Niepodległą” to gra, która pozwoli zabrać dzieci w podróż w czasie, aby odkryły najciekawsze wydarzenia społeczne, polityczne i sportowe odradzającej się Polski. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6–14 lat oraz ich opiekunów. Pierwsza rozgrywka odbędzie się 9 września o 13:00 i poprowadzi ją Katarzyna Stoparczyk z radiowej „Trójki”. Tego samego dnia o 15:00 odębdzie się jeszcze jedna rozgrywka.
       
Miejsce: skwer ks. Jana Twardowskiego.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić drużynę (dziecko i opiekun) na adres: recepcja@dsh.waw.pl oraz wskazać preferowany termin rozgrywki.

Sprawdź termin kolejnej gry.

W przypadku niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie prawo do odwołania gry lub zmiany godziny oraz miejsca. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją: 22 255 05 00.

Gra „Wyścig o Niepodległą” została zrealizowana w ramach miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i projektu „Szkoła niepodległa”. Parterami są: Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy i Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Grę wydał Dom Spotkań z Historią.